coreutils-7.1 - en to lt translation catalogue (313 entries)

en: invalid argument %s for %s
lt: netaisyklingas argumentas %s %s

en: ambiguous argument %s for %s
lt: dviprasmis argumentas %s %s

en: Valid arguments are:
lt: Galimi argumentai:

en: error closing file
lt: klaida užveriant failą

en: write error
lt: rašymo klaida

en: Unknown system error
lt: Nežinoma sistemos klaida

en: regular empty file
lt: paprastas tuščias failas

en: regular file
lt: paprastas failas

en: directory
lt: aplankas

en: symbolic link
lt: simbolinė nuoroda

en: message queue
lt: pranešimų eilė

en: semaphore
lt: semaforas

en: shared memory object
lt: bendrosios atmintinės objektas

en: typed memory object
lt: tipizuotos atmintinės objektas

en: block special file
lt: blokinis specialus failas

en: character special file
lt: specialus simbolinis failas

en: socket
lt: lizdas

en: weird file
lt: keistas failas

en: Temporary failure in name resolution
lt: Laikina vardo ieškos (name resolution) klaida

en: Bad value for ai_flags
lt: Bloga ai_flags reikšmė

en: Non-recoverable failure in name resolution
lt: Neatstatoma klaida su vardo susiejimu

en: ai_family not supported
lt: ai_family nepalaikoma

en: Memory allocation failure
lt: Atminties išskyrimo klaida

en: No address associated with hostname
lt: Su kompiuterio vardu nėra susietas adresas

en: Name or service not known
lt: Vardas arba paslauga nežinomi

en: Servname not supported for ai_socktype
lt: Servname nėra suderinamas su ai_socktype

en: ai_socktype not supported
lt: ai_socktype nėra palaikomas

en: System error
lt: Sistemos klaida

en: Argument buffer too small
lt: Argumento buferis per mažas

en: Processing request in progress
lt: Vyksta užklausos apdorojimas

en: Request canceled
lt: Užklausa nutraukta

en: Request not canceled
lt: Užklausa nenutraukta

en: All requests done
lt: Visos užklausos baigtos

en: Interrupted by a signal
lt: Nutraukta signalo

en: Parameter string not correctly encoded
lt: Netaisyklingai užkoduota parametro eilutė

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: cannot stat %s
lt: nepavyksta patikrinti %s

en: cannot change permissions of %s
lt: neįmanoma pakeisti %s teisių

en: cannot create directory %s
lt: neįmanoma sukurti %s aplanko

en: memory exhausted
lt: baigėsi atmintis

en: unable to record current working directory
lt: neįmanoma įrašyti dabartinio darbinio aplanko

en: failed to return to initial working directory
lt: nepavyko grįžti į pradinį darbinį aplanką

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  For example, a French Unicode local should translate these to U+00AB (LEFT-POINTING DOUBLE ANGLE QUOTATION MARK), and
en: `
lt: „

en: '
lt: “

en: %s: end of file
lt: %s: failo pabaiga

en: %s: read error
lt: %s: skaitymo klaida

en: Success
lt: Sėkmė

en: Invalid regular expression
lt: Netaisyklinga reguliarioji išraiška

en: Unmatched ( or \(
lt: Nesuderintas ( arba \(

en: Unmatched \{
lt: Nesuderintas \{

en: Invalid content of \{\}
lt: Netinkamas \{\} turinys

en: Memory exhausted
lt: Baigėsi atmintis

en: Unmatched ) or \)
lt: Nesuderintas ) arba \)

en: it is dangerous to operate recursively on %s
lt: pavojinga dirbti rekursyviai su %s

en: it is dangerous to operate recursively on %s (same as %s)
lt: pavojinga dirbti rekursyviai su %s (kaip ir %s)

en: use --no-preserve-root to override this failsafe
lt: Norėdami apeiti šią apsaugą naudokite --no-preserve-root

note: TRANSLATORS: A regular expression testing for an affirmative answer (english: "yes").  Testing the first character may be sufficient. Take care to consider upper and lower case. To enquire the regular expression that your system uses for this purpose, you can use the command locale -k LC_MESSAGES | 
en: ^[yY]
lt: ^[yYtT]

en: setting permissions for %s
lt: nustatomos %s teisės

en: iconv function not usable
lt: iconv funkcija nepanaudojama

en: iconv function not available
lt: nėra iconv funkcijos

en: character out of range
lt: simbolis už intervalo ribų

en: cannot convert U+%04X to local character set
lt: negalima paversti U+%04X į vietinį simbolių rinkinį

en: cannot convert U+%04X to local character set: %s
lt: negalima paversti U+%04X į vietinį simbolių rinkinį: %s

en: invalid user
lt: nesamas naudotojas

en: invalid group
lt: nesama grupė

note: TRANSLATORS: Translate "(C)" to the copyright symbol (C-in-a-circle), if this symbol is available in the user's locale.  Otherwise, do not translate "(C)"; leave it as-is.
en: (C)
lt: ©

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
lt: Parašė %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
lt: Parašė %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s
    ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s
    ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s ir %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
lt: Parašė %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s ir kiti.

en: string comparison failed
lt: nepavyko eilučių palyginimas

en: Set LC_ALL='C' to work around the problem.
lt: Nustatykite LC_ALL='C', jei norite išvengti problemos.

en: The strings compared were %s and %s.
lt: Lygintos eilutės %s ir %s.

en: missing operand
lt: trūksta operando

en: extra operand %s
lt: papildomas operandas %s

en: Usage: %s [OPTION]... [FILE]
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... [FAILAS]

en: read error
lt: skaitymo klaida

en: invalid input
lt: netinkama įvestis

en: closing standard input
lt: užveriama standartinė įvestis

en: Usage: %s [OPTION]... [FILE]...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAI]... [FAILAS]...

en:   -t                       equivalent to -vT
      -T, --show-tabs          display TAB characters as ^I
      -u                       (ignored)
      -v, --show-nonprinting   use ^ and M- notation, except for LFD and TAB
lt:   -t tas pats kaip -vT
      -T, --show-tabs rodyti TAB simbolį kaip ^I
      -u (ignoruojamas)
      -v, --show-nonprinting naudoti ^ ir M- žymėjimą, išskyrus LFD ir TAB

en: 
    Examples:
      %s f - g  Output f's contents, then standard input, then g's contents.
      %s        Copy standard input to standard output.
lt: 
    Pavyzdžiai:
    %s f - g Išvesti f turinį, tada standartinę įvestį, poto g turinį.
    %s Kopijuoti standartinę įvestį į standartinę išvestį.

en: cannot do ioctl on %s
lt: negaliu įvykdyti ioctl %s

en: standard output
lt: standartinė išvestis

en: %s: input file is output file
lt: %s: įvesties failas yra išvesties failas

en: cannot access %s
lt: negaliu pasiekti %s

en: cannot read directory %s
lt: negaliu perskaityti %s aplanko turinio

en: fts_read failed
lt: nepavyko fts_read

en: -R --dereference requires either -H or -L
lt: -R --dereference reikalauja bent -H arba -L

en: -R -h requires -P
lt: -R -h reikalauja -P

en: missing operand after %s
lt: po %s trūksta operando

en: failed to get attributes of %s
lt: nepavyko gauti %s parametrų

en: invalid group: %s
lt: nesama grupė: %s

en: 
    Examples:
      %s staff /u      Change the group of /u to "staff".
      %s -hR staff /u  Change the group of /u and subfiles to "staff".
lt: 
    Pavyzdžiai:
      %s staff /u            Grupės /u pakeitimas į „staff“.
      %s -hR staff /u        Grupės /u ir jos pofailių pakeitimas į „staff“.

en: getting new attributes of %s
lt: gaunami nauji %s parametrai

en: neither symbolic link %s nor referent has been changed
lt: nei simbolinė nuoroda %s nei referentas nebuvo pakeisti

en: mode of %s retained as %04lo (%s)
lt: %s teisės išlaikytos kaip %04lo (%s)

en: changing permissions of %s
lt: keičiamos %s teisės

en: %s: new permissions are %s, not %s
lt: %s: naujos teisės yra %s, o ne %s

en: Usage: %s [OPTION]... MODE[,MODE]... FILE...
      or:  %s [OPTION]... OCTAL-MODE FILE...
      or:  %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... BŪSENA[,BŪSENA]... FAILAS...
        arba: %s [PARAMETRAS]... AŠTUNT_BŪSENA FAILAS...
        arba: %s [PARAMETRAS]... --reference=NUOR_FAILAS FAILAS...

en: cannot combine mode and --reference options
lt: nepavyksta suderinti režimo ir --reference parametro

en: invalid mode: %s
lt: netinkamas režimas: %s

en: no change to ownership of %s
lt: nepakeistas %s savininkas

en: failed to change ownership of %s
lt: nepavyko pakeisti %s savininko

en: failed to change ownership of %s to %s
lt: Nepavyko pakeisti %s savininko į %s

en: failed to change group of %s to %s
lt: Nepavyko pakeisti %s grupės į %s

en: ownership of %s retained as %s
lt: %s savininkas išliko %s

en: group of %s retained as %s
lt: %s grupė išliko %s

en: ownership of %s retained
lt: %s sąvininkas išlaikytas

en: cannot dereference %s
lt: negalima nuimti rodyklės nuo %s

en: changing ownership of %s
lt: keičiamas %s savininkas

en: changing group of %s
lt: keičiama %s grupė

en: Usage: %s [OPTION]... [OWNER][:[GROUP]] FILE...
      or:  %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...
lt: Naudojimas: %s [NUSTATYMAS]... [SAVININKAS][:[GRUPĖ]] FAILAS...
      arba: %s [NUSTATYMAS]... --reference=RFAILAS FAILAS...

en: 
    Examples:
      %s root /u        Change the owner of /u to "root".
      %s root:staff /u  Likewise, but also change its group to "staff".
      %s -hR root /u    Change the owner of /u and subfiles to "root".
lt: 
    Pavyzdžiai:
      %s root /u        Pakeisti valdytoją /u į "root".
      %s root:staff /u  Panašiai, bet ir pakeisti grupę į "staff".
      %s -hR root /u    Pakeisti valdytoją /u ir pofailius į "root".

en: invalid group %s
lt: netinkama grupė %s

en: Run COMMAND with root directory set to NEWROOT.
lt: Įvykdyti KOMANDĄ su šakniniu aplanku, kuris nustatytas į NAUJAŠAKNIS

en: cannot change root directory to %s
lt: nepavyko pakeisti šakninio aplanko į %s

en: cannot chdir to root directory
lt: nepavyko atverti šakninio aplanko

en: Usage: %s [OPTION]... FILE1 FILE2
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... FAILAS1 FAILAS2

en: Compare sorted files FILE1 and FILE2 line by line.
lt: Palyginti surikiuotus failus FAILAS1 ir FAILAS2 pagal kiekvieną eilutę.

en: file %d is not in sorted order
lt: failas %d nesurikiuotas

en: total
lt: viso

en: cannot lseek %s
lt: nepavyko įvykdyti lseek failui %s

en: error reading %s
lt: klaida skaitant %s

en: error writing %s
lt: klaida rašant %s

en: failed to preserve ownership for %s
lt: nepavyko išlaikyti %s savininko

en: failed to lookup file %s
lt: nepavyko rasti failo %s

en: failed to preserve authorship for %s
lt: nepavyko išlaikyti %s autoriaus

en: cannot open %s for reading
lt: nepavyksta atverti skaitymui %s

en: cannot fstat %s
lt: nepavyksta įvykdyti fstat %s

en: skipping file %s, as it was replaced while being copied
lt: failas %s praleidžiamas, jis buvo pakeistas, kol buvo kopijuojamas

en: cannot remove %s
lt: nepavyko pašalinti %s

en: removed %s
lt: pašalintas %s

en: cannot create regular file %s
lt: nepavyko sukurti paprasto failo %s

en: preserving times for %s
lt: išlaikomos %s datos

en: %s: overwrite %s?
lt: %s: perrašyti %s?

en:  (backup: %s)
lt:  (atsarginė kopija: %s)

en: cannot create hard link %s to %s
lt: nepavyko sukurti kietosios nuorodos %s į %s

en: omitting directory %s
lt: praleidžiamas aplankas %s

en: warning: source file %s specified more than once
lt: perspėjimas: išeities failas %s nurodytas kelis kartus

en: %s and %s are the same file
lt: %s ir %s yra tas pats failas

en: cannot overwrite non-directory %s with directory %s
lt: nepavyksta perrašyti ne aplanką %s naudojant aplanką %s

en: will not overwrite just-created %s with %s
lt: nebus perrašoma, tik sukuriama %s su %s

en: cannot overwrite directory %s with non-directory
lt: nepavyko pakeisti aplanko %s su ne aplanku

en: cannot move directory onto non-directory: %s -> %s
lt: nepavyko perkelti aplanko ant ne aplanko: %s -> %s

en: cannot backup %s
lt: nepavyko padaryti atsarginės %s kopijos

en: cannot copy a directory, %s, into itself, %s
lt: negalima kopijuoti aplanko %s į patį save, %s

en: will not create hard link %s to directory %s
lt: nepavyko sukurti kietosios nuorodos %s į aplanką %s

en: cannot move %s to a subdirectory of itself, %s
lt: nepavyko perkelti %s į žemiau esantį savo aplanką, %s

en: cannot move %s to %s
lt: negaliu perkelti %s į %s

en: inter-device move failed: %s to %s; unable to remove target
lt: nepavyko perkėlimas tarp įrenginių: %s į %s; nepavyksta pašalinti tikslo

en: cannot copy cyclic symbolic link %s
lt: negalima nukopijuoti cikliškos simbolines nuorodos %s

en: %s: can make relative symbolic links only in current directory
lt: %s: galima daryti simbolines nuorodas tik dabartiniame aplanke

en: cannot create symbolic link %s to %s
lt: nepavyksta susieti %s su %s

en: cannot create fifo %s
lt: negalima sukūrti fifo %s

en: cannot create special file %s
lt: nepavyksta sukurti specialaus failo %s

en: cannot read symbolic link %s
lt: negaliu perskaityti simbolinės nuorodos %s

en: cannot create symbolic link %s
lt: negaliu sukurti simbolinės nuorodos %s

en: %s has unknown file type
lt: %s yra nežinomo tipo failas

en: cannot un-backup %s
lt: nepavyko atkurti %s

en: %s -> %s (unbackup)
lt: %s -> %s (atkurti)

en: failed to preserve times for %s
lt: nepavyko išlaikyti %s laikų

en: failed to preserve permissions for %s
lt: nepavyko išlaikyti %s teisių

en: cannot make directory %s
lt: negalima sukerti %s aplanko

en: %s exists but is not a directory
lt: %s jau yra, bet nėra aplankas

en: missing file operand
lt: trūksta failo operando

en: missing destination file operand after %s
lt: trūksta paskirties failo operando po %s

en: target %s is not a directory
lt: paskirties vieta %s yra ne aplankas

en: with --parents, the destination must be a directory
lt: naudojant --parents parametrą, paskirties vieta privalo būti aplankas

en: multiple target directories specified
lt: nurodyta keletas tikslo aplankų

en: cannot make both hard and symbolic links
lt: nepavyksta sukurti simbolinių bei kietųjų saitų

en: options --backup and --no-clobber are mutually exclusive
lt: parametrai --backup ir --no-clobber negali būti naudojami kartu

en: backup type
lt: atsarginės kopijos tipas

en: %s: line number out of range
lt: %s: eilutės numeris už ribų

en: %s: %s: line number out of range
lt: %s: %s: eilutės numeris už ribų

en: %s: %s: match not found
lt: %s: %s: nerasta atitikimų

en: write error for %s
lt: %s rašymo klaida

en: %s: integer expected after delimiter
lt: %s: po skirtuko tikimasi rasti sveikąjį skaičių

en: %s: invalid regular expression: %s
lt: %s: netaisyklinga paprasta išraiška: %s

en: %s: invalid pattern
lt: %s: netaisyklingas šablonas

en: %s: line number must be greater than zero
lt: %s: eilutės numeris turi būti didesnis už nulį

en: line number %s is smaller than preceding line number, %s
lt: eilutės numeris %s mažesnis už prieš ją esančios eilutės numeris %s

en: warning: line number %s is the same as preceding line number
lt: perspėjimas: eilutės numeris %s yra toks pats, kaip prieš ją esančios eilutės

en: Usage: %s [OPTION]... FILE PATTERN...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... FAILŲ ŠABLONAS...

en:   -n, --digits=DIGITS        use specified number of digits instead of 2
      -s, --quiet, --silent      do not print counts of output file sizes
      -z, --elide-empty-files    remove empty output files
lt:   -n, --digits=SKAITMENYS    naudoti duotą skaičių skaitmenų vietoj dviejų
      -s, --quiet, --silent      nerodyti baitų skaičiaus paskirties failuose
      -z, --elide-empty-files    pašalinti tuščius paskirties failus

en: Usage: %s OPTION... [FILE]...
lt: Naudojimas: %s PARAMETRAS... [FAILAS]...

en:   -b, --bytes=LIST        select only these bytes
      -c, --characters=LIST   select only these characters
      -d, --delimiter=DELIM   use DELIM instead of TAB for field delimiter
lt:   -b, --bytes=SĄRAŠAS       įrašyti tik tuos baitus
      -c, --characters=SĄRAŠAS  įrašyti tik tuos ženklus
      -d, --delimiter=SKIRTUKAS panaudoti SKIRTUKĄ vietoj TABo kaip laukų skirtuką.

en:   -f, --fields=LIST       select only these fields;  also print any line
                                that contains no delimiter character, unless
                                the -s option is specified
      -n                      (ignored)
lt:   -f, --fields=SĄRAŠAS    pasirinkti tik tuos laukus; taip pat spausdinti linijas, kurios
                                neturi skirtuko ženklo, nebent
                                -s parametras yra apibrėžtas
      -n                      (ignoruojama)

en: only one type of list may be specified
lt: gali būti nurodytas tik vienas sąrašo tipas

en: the delimiter must be a single character
lt: skirtukas turi būti vienas simbolis

en: you must specify a list of bytes, characters, or fields
lt: turite pateikti baitų, ženklų ar laukų sąrašą

en: an input delimiter may be specified only when operating on fields
lt: skirtukas gali būti pateiktas tik operacijoms su laukais

en: suppressing non-delimited lines makes sense
    	only when operating on fields
lt: linijų be skirtukų rodymo blokavimas yra prasmingas
    	tik operacijoms su laukais

en: Usage: %s [OPTION]... [+FORMAT]
      or:  %s [-u|--utc|--universal] [MMDDhhmm[[CC]YY][.ss]]
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... [+FORMATAS]
      arba: %s [-u|--utc|--universal] [MMDDhhmm[[CC]YY][.ss]]

en: standard input
lt: standartinė įvestis

en: invalid date %s
lt: klaidinga data %s

en: multiple output formats specified
lt: buvo pateikta daug išeities formatų

en: the options to specify dates for printing are mutually exclusive
lt: parametrai specifikuojantys datas spausdinimui išskiria vieni kitus

en: the options to print and set the time may not be used together
lt: parametrai datos ir laiko spausdinimui negali būti naudojami kartu

en: cannot set date
lt: negalima nustatyti datos

en: writing to %s
lt: rašoma į %s

en: %s: cannot skip
lt: %s: nepavyksta praleisti

en: failed to open %s
lt: nepavyko atverti %s

en: Filesystem
lt: Failų sistema

en: Type
lt: Tipas

en: blocks
lt: blokų

en: Used
lt: Naud

en: Available
lt: Laisva

en: Use%
lt: Nd %

en: IUsed
lt: INaud

en: IFree
lt: ILsv

en: IUse%
lt: INd %

en: Mounted on
lt: Prijungta prie

en: Avail
lt: Laisva

en: Warning:
lt: Dėmesio:

en: %s:%lu: unrecognized keyword %s
lt: %s:%lu: neatpažintas raktažodis %s

en: input line is too long
lt: įvesties eilutė per ilga

en: division by zero
lt: dalyba iš nulio

en: set LC_ALL='C' to work around the problem
lt: nustatykite LC_ALL='C', kad išvengtumėte problemos

en: the strings compared were %s and %s
lt: buvo palygintos eilutės %s ir %s

en: Usage: %s [NUMBER]...
      or:  %s OPTION
lt: Naudojimas: %s [SKAIČIUS]...
      arba:  %s PARAMETRAS

en: cannot get current directory
lt: nepavyko gauti esamo aplanko

en: Usage: %s [-WIDTH] [OPTION]... [FILE]...
lt: Naudojimas: %s [-PLOTIS] [PARAMETRAS]... [FAILAS]...

en: Usage: %s
lt: Naudojimas: %s

en: Usage: %s [OPTION]... [USERNAME]...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... [NAUDOTOJO_VARDAS]...

en: Usage: %s [OPTION]... [USER]...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... [NAUDOTOJAS]...

en: creating directory %s
lt: kuriamas aplankas %s

en: cannot run %s
lt: nepavyksta paleisti %s

en: invalid user %s
lt: netinkamas naudotojas %s

en: invalid mode %s
lt: netinkamos teisės %s

en: %s: cannot overwrite directory
lt: %s: nepavyksta perrašyti aplanko

en: %s: replace %s?
lt: %s: pakeisti %s?

en: Usage: %s [OPTION]
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]

note: TRANSLATORS: ls output needs to be aligned for ease of reading, so be wary of using variable width fields from the locale. Note %b is handled specially by ls and aligned correctly. Note also that specifying a width as in %5b is erroneous as strftime will count bytes rather than characters in multiby
en: %b %e  %Y
lt: %Y-%m-%d

note: TRANSLATORS: ls output needs to be aligned for ease of reading, so be wary of using variable width fields from the locale. Note %b is handled specially by ls and aligned correctly. Note also that specifying a width as in %5b is erroneous as strftime will count bytes rather than characters in multiby
en: %b %e %H:%M
lt: %Y-%m-%d %H:%M

en: unrecognized prefix: %s
lt: neatpažintas priešdėlis: %s

en: cannot open directory %s
lt: nepavyko atverti aplanko %s

en: reading directory %s
lt: skaitomas aplankas %s

en: closing directory %s
lt: užveriamas aplankas %s

en: cannot compare file names %s and %s
lt: negalima palyginti failų vardų %s ir %s

en: FAILED
lt: NEPAVYKO

en: Usage: %s [OPTION]... DIRECTORY...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... APLANKAS...

en: created directory %s
lt: sukurtas aplankas %s

en: Usage: %s [OPTION]... NAME...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... PAVADINIMAS?...

en: invalid mode
lt: netaisyklinga veiksena

en: Usage: %s [OPTION]... [TEMPLATE]
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... [ŠABLONAS]

en: too many templates
lt: per daug šablonų

en: Usage: %s [OPTION] [COMMAND [ARG]...]
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS] [KOMANDA [ARG]...]

en: Usage: %s COMMAND [ARG]...
      or:  %s OPTION
lt: Naudojimas: %s KOMANDA [ARG]...
      arba:  %s PARAMETRAS

en: Usage: %s [OPTION]...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]...

en: format %s has no %% directive
lt: formatas %s neturi %% direktyvos

en: %s is too large
lt: %s yra per didelis

en: empty file name
lt: tuščias failo pavadinimas

en: In real life:
lt: Tikrame gyvenime:

en: Project:
lt: Projektas:

en: Name
lt: Vardas

en: Idle
lt: Laisvas

en: When
lt: Kada

en: Where
lt: Kur

en: Usage: %s [OPTION]... FILE...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... FAILAS...

note: TRANSLATORS: In the next two strings the second %s is replaced by the type of the file.  To avoid grammatical problems, it may be more convenient to translate these strings instead as: "%1$s: %3$s is write-protected and is of type '%2$s' -- remove it? ".
en: %s: remove write-protected %s %s?
lt: %s: pašalinti apsaugotą nuo rašymo %s %s?

en: %s: remove %s %s?
lt: %s: pašalinti %s %s?

en: removing directory, %s
lt: šalinamas aplankas, %s

en: failed to remove %s
lt: nepavyko pašalinti %s

en: format %s has unknown %%%c directive
lt: formatas %s turi nežinomą %%%c direktyvą

en: field number %s is too large
lt: laukelio numeris %s per didelis

en: missing list of fields
lt: trūksta laukų sąrašo

en: %s: file too large
lt: %s: failas per didelis

en: %s: removing
lt: %s: šalinama

en: %s: removed
lt: %s: pašalinta

en: standard error
lt: standartinė klaida

en: creating file %s
lt: kuriamas failas %s

en: %s: invalid directive
lt: %s: netinkama direktyva

en: invalid argument %s
lt: netinkamas argumentas %s

en: Usage: %s [OPTION] [FILE]...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS] [FAILAS]...

en:       --help     display this help and exit
lt:       --help     parodyti šią pagalbą ir išeiti

en:       --version  output version information and exit
lt:       --version  išvesti informaciją apie versiją ir išeiti

en: 
    With no FILE, or when FILE is -, read standard input.
lt: 
    Kai nenurodytas FAILAS, arba FAILAS yra -, nuskaityti standartinę įvestį.

en: record too large
lt: įrašas per didelis

en: %s: write error
lt: %s: rašymo klaida

en: separator cannot be empty
lt: atskyriklis negali būti tuščias

en: no files remaining
lt: nebeliko failų

en: missing argument after %s
lt: trūksta argumento po %s

en: invalid integer %s
lt: netinkamas sveikasis skaičius %s

en: -nt does not accept -l
lt: -nt nepriima -l

en: -ef does not accept -l
lt: -ef nepriima -l

en: -ot does not accept -l
lt: -ot nepriima -l

en: %s: unary operator expected
lt: %s: tikėtasi unarinio operatoriaus

en: %s: binary operator expected
lt: %s: tikėtasi binarinio operatoriaus

en: invalid date format %s
lt: netaisyklingas datos formatas %s

en: Usage: %s OPTION... FILE...
lt: Naudojimas: %s PARAMETRAS... FAILAS...

en: cannot open %s for writing
lt: nepavyksta atverti %s rašymui

en: %s: input contains a loop:
lt: %s: įvestis turi ciklą:

en: not a tty
lt: ne tty

en: Usage: %s [OPTION]... [INPUT [OUTPUT]]
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... [ĮVESTIS [IŠVESTIS]]

en: %lu user | %lu users
lt[0]: %lu naudotojas
lt[1]: %lu naudotojai
lt[2]: %lu naudotojų

en: ,  load average: %.2f
lt: ,  vidutinė apkrova: %.2f

en: system boot
lt: sistemos įkrova

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

en: LINE
lt: EILUTĖ

en: TIME
lt: LAIKAS

en: IDLE
lt: LAISVA

en: COMMENT
lt: KOMENTARAS

en: EXIT
lt: IŠEITI

en: Usage: %s [OPTION]... [ FILE | ARG1 ARG2 ]
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAS]... [ FAILAS | ARG1 ARG2 ]

en: Print information about users who are currently logged in.
lt: Išvesti informaciją apie šiuo metu prisijungusius naudotojus.

en: Usage: %s [STRING]...
      or:  %s OPTION
lt: Naudojimas: %s [EILUTĖ]...
      arba: %s PARINKTIS
