iputils - en to uk translation catalogue (265 entries)

en: 	%ld absolute
uk: 	%ld абсолютний

en: 	%ld absolute not-standard
uk: 	%ld абсолютний нестандартний

en: 	%ld not-standard
uk: 	%ld нестандартний

en: 	(same route)
uk: 	(той самий маршрут)

en: 
      -s <source>   source ip address
      <destination> dns name or ip address
    
    For more details see arping(8).
uk: 
      -s <джерело>  ip-адреса джерела
      <призначення> dns-назва або ip-адреса
    
    Щоб дізнатися більше, ознайомтеся зі сторінкою підручника щодо arping(8).

en: 
    Usage
      tracepath [options] <destination>
    
    Options:
      -4             use IPv4
      -6             use IPv6
      -b             print both name and ip
      -l <length>    use packet <length>
      -m <hops>      use maximum <hops>
      -n             no dns name resolution
      -p <port>      use destination <port>
      -V             print version and exit
      <destination>  dns name or ip address
    
    For more details see tracepath(8).
uk: 
    Користування
      tracepath [параметри] <призначення>
    
    Параметри:
      -4             використовувати IPv4
      -6             використовувати IPv6
      -b             вивести і назву і ip
      -l <довжина>   використати довжину пакета <довжина>
      -m <hops>      використовувати не більше <hops> перестрибувань
      -n             без визначення назв dns
      -p <порт>      використовувати <порт> призначення
      -V             вивести дані щодо версії і завершити роботу
      <призначення>  назва dns або ip-адреса
    
    Щоб дізнатися більше, ознайомтеся зі сторінкою підручника щодо tracepath(8).

en: 
    Usage:
      arping [options] <destination>
    
    Options:
      -f            quit on first reply
      -q            be quiet
      -b            keep on broadcasting, do not unicast
      -D            duplicate address detection mode
      -U            unsolicited ARP mode, update your neighbours
      -A            ARP answer mode, update your neighbours
      -V            print version and exit
      -c <count>    how many packets to send
      -w <timeout>  how long to wait for a reply
      -i <interval> set interval between packets (default: 1 second)
      -I <device>   which ethernet device to use
uk: 
    Користування:
      arping [параметри] <призначення>
    
    Параметри:
      -f            вийти при першій же відповіді
      -q            не виводити даних
      -b            продовжити трансляцію, не переходити на односпрямоване передавання
      -D            режим виявлення дублікатів адрес
      -U            незапитуваний режим ARP, оновити ваше оточення
      -A            режим відповідей ARP, оновити ваше оточення
      -V            вивести дані щодо версії і завершити роботу
      -c <к-ть>     кількість пакетів, які слід надіслати
      -w <час>      гранична тривалість очікування на відповідь
      -i <інтервал> встановити інтервал між пакетами (типове значення: 1 секунда)
      -I <пристрій> пристрій ethernet, яким слід скористатися

en: 
    Usage:
      clockdiff [options] <destination>
    
    Options:
                    without -o, use icmp timestamp only (see RFC0792, page 16)
      -o            use ip timestamp and icmp echo
      -o1           use three-term ip timestamp and icmp echo
      -T, --time-format <ctime|iso>
                      specify display time format, ctime is the default
      -I            alias of --time-format=iso
      -h, --help    display this help
      -V, --version print version and exit
      <destination> dns name or ip address
    
    For more details see clockdiff(8).
uk: 
    Користування:
      clockdiff [параметри] <призначення>
    
    Параметри:
                    без -o — використовувати лише часову позначку ip
      -o            використовувати часову позначку ip і луну icmp
      -o1           використовувати трикомпонентний час ip та луну icmp
      -T, --time-format <ctime|iso>
                      вказати формат показу часу, типовим є ctime
      -I            те саме, що --time-format=iso
      -h, --help    показати цю довідкову інформацію
      -V            вивести дані щодо версії і завершити роботу
      <призначення> dns-назва або ip-адреса
    
    Щоб дізнатися більше, ознайомтеся зі сторінкою підручника щодо clockdiff(8).

en: 
    Usage:
      traceroute6 [options] <destination>
    
    Options:
      -d            use SO_DEBUG socket option
      -i <device>   bind to <device>
      -m <hops>     use maximum <hops>
      -n            no dns name resolution
      -p <port>     use destination <port>
      -q <nprobes>  number of probes
      -r            use SO_DONTROUTE socket option
      -s <address>  use source <address>
      -v            verbose output
      -w <timeout>  time to wait for response
    
    For more details see traceroute6(8).
uk: 
    Користування:
      traceroute6 [параметри] <призначення>
    
    Параметри:
      -d            скористатися параметром сокета SO_DEBUG
      -i <пристрій> прив'язатися до вказаного пристрою
      -m <hops>     використовувати не більше <hops> перестрибувань
      -n            без визначення назв DNS
      -p <порт>     використовувати <порт> призначення
      -q <к-тьзонд> кількість зондувань
      -r            скористатися параметром сокета SO_DONTROUTE
      -s <адреса>   скористатися вказаною адресою джерела
      -v            режим докладних повідомлень
      -w <час>      час очікування відповіді на запит
    
    Докладніший опис можна знайти на сторінці підручника щодо traceroute6(8).

en: 
    host=%s rtt=%ld(%ld)ms/%ldms delta=%dms/%dms %s
uk: 
    вузол=%s rtt=%ld(%ld)мс/%ldмс різниця=%dмс/%dмс %s

en: 
    unknown option %x
uk: 
    невідомий параметр %x

en: 
    wrong data byte #%zu should be 0x%x but was 0x%x
uk: 
    помилковий байт даних %zu — має бути 0x%x, але маємо 0x%x

en:      Resume: pmtu %d
uk:      Резюме: pmtu %d

en:   %.4f ms
uk:   %.4f мс

en:  %ld.%03ldms
uk:  %ld.%03ldмс

en:  (BAD CHECKSUM!)
uk:  (ПОМИЛКОВА КОНТРОЛЬНА СУМА!)

en:  (truncated)
uk:  (обрізано)

en:  (truncated)
uk:  (обрізано)

en:  UNSOLICITED?
uk:  НЕЗАПИТУВАНИЙ?

en:  from %s
uk:  від %s

en:  parse error (too short)
uk:  помилка обробки (надто короткі дані)

en:  parse error (truncated)
uk:  помилка обробки (обрізано)

en:  refused
uk:  відмовлено

en:  time=%ld ms
uk:  час=%ld мс

en:  time=%ld.%01ld ms
uk:  час=%ld.%01ld мс

en:  time=%ld.%02ld ms
uk:  час=%ld.%02ld мс

en:  time=%ld.%03ld ms
uk:  час=%ld.%03ld мс

en:  unexpected error in inet_ntop(%s)
uk:  неочікувана помилка в inet_ntop(%s)

en:  unknown
uk:  невідомий

en:  unknown code(%02x)
uk:  невідомий код(%02x)

en:  unknown qtype(0x%02x)
uk:  невідоме значення qtype(0x%02x)

en: %2d:  no reply
uk: %2d:  немає відповіді

en: %2d:  send failed
uk: %2d:  помилка надсилання

en: %2d?: reply received 8)
uk: %2d?: отримано відповідь 8)

en: %3ld.%03ldms
uk: %3ld.%03ldмс

en: %d bytes from %s:
uk: %d байтів з %s:

en: %d request(s)
uk: %d запитів

en: %ld packets transmitted,
uk: Передано %ld пакетів,

en: %ld received
uk: отримано %ld

en: %ld/%ld packets, %d%% loss
uk: %ld з %ld пакетів, втрачено %d%%

en: %s from
uk: %s з

en: %s is down
uk: %s є непрацездатним

en: %s is unreachable
uk: %s є недосяжним

en: %s time transmitted in a non-standard format
uk: Час %s передано у нестандартному форматі

en: %s%d broadcast(s)
uk: %s%d трансляцій

en: %sipg/ewma %d.%03d/%d.%03d ms
uk: %sipg/ewma %d.%03d/%d.%03d мс

en: %spipe %d
uk: %sканал %d

en: %zu data bytes
uk: %zu байтів даних

en: %zu(%zu) bytes of data.
uk: %zu(%zu) байтів даних.

en: (BAD CHECKSUM)
uk: (ПОМИЛКОВА КОНТРОЛЬНА СУМА)

en: (BAD CHECKSUM)
uk: (ПОМИЛКОВА КОНТРОЛЬНА СУМА)

en: (New nexthop: %s)
uk: (Нове наступне перестрибування: %s)

en: (This broken router returned corrupted payload)
uk: (Цей помилковий маршрутизатор повернув пошкоджені дані)

en: , %d hops max, %d byte packets
uk: , макс. %d перестрибувань, пакети у %d байтів

en: , %g%% packet loss
uk: , втрачено %g%% пакетів

en: , +%ld corrupted
uk: , +%ld пошкоджено

en: , +%ld duplicates
uk: , +%ld дублікатів

en: , +%ld errors
uk: , +%ld помилок

en: , code=%d
uk: , код=%d

en: , flow 0x%05x,
uk: , потік 0x%05x,

en: , min/avg/ewma/max = %ld.%03ld/%lu.%03ld/%d.%03d/%ld.%03ld ms
uk: , мін/сер/ewma/макс = %ld.%03ld/%lu.%03ld/%d.%03d/%ld.%03ld мс

en: , time %ldms
uk: , час %ld мс

en: --- %s ping statistics ---
uk: --- Статистика луна-імпульсів %s ---

en: ; seq=%u;
uk: ; посл=%u;

en: ARPING %s
uk: Аналізуємо ARP %s

en: Address Mask Reply
uk: Відповідь щодо маски адреси

en: Address Mask Request
uk: Запит щодо маски адреси

en: Address unreachable
uk: Недосяжна адреса

en: Administratively prohibited
uk: Адміністративно заборонено

en: Bad ICMP type: %d
uk: Помилковий тип ICMP: %d

en: Beyond scope of source address
uk: Поза областю адреси джерела

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Defragmentation failure
uk: Помилка під час дефрагментації

en: Dest Unreachable, Bad Code: %d
uk: Недоступне призначення, помилковий код: %d

en: Destination Host Prohibited
uk: Заборонений вузол призначення

en: Destination Host Unknown
uk: Невідомий вузол призначення

en: Destination Host Unreachable
uk: Вузол призначення недоступний

en: Destination Host Unreachable for Type of Service
uk: Недоступний для типу служби вузол призначення

en: Destination Net Prohibited
uk: Заборонена мережа призначення

en: Destination Net Unknown
uk: Невідома мережа призначення

en: Destination Net Unreachable
uk: Мережа призначення недоступна

en: Destination Net Unreachable for Type of Service
uk: Недоступна для типу служби мережа призначення

en: Destination Port Unreachable
uk: Порт призначення недоступний

en: Destination Protocol Unreachable
uk: Протокол призначення недоступний

en: Destination Unreachable
uk: призначення недоступне

en: Destination unreachable:
uk: Призначення недоступне:

en: Device %s not available.
uk: Пристрій %s є недоступним.

en: Do you want to ping broadcast? Then -b. If not, check your local firewall rules
uk: Хочете надіслати луна-імпульс трансляції? Скористайтеся -b. Якщо ні, перевірте, чи правильно вказано правила вашого локального брандмауера

en: Echo Reply
uk: Луна-відповідь

en: Echo Reply
uk: Луна-відповідь

en: Echo Request
uk: Луна-запит

en: Echo Request
uk: Луна-запит

en: Echo reply
uk: Луна-відповідь

en: Echo request
uk: Луна-запит

en: Error
uk: Помилка

en: Frag needed and DF set (mtu = %u)
uk: Потрібна фрагментація і встановлено DF (mtu = %u)

en: Frag reassembly time exceeded
uk: Перевищено час повторного збирання фрагментів

en: From %s icmp_seq=%u
uk: З %s icmp_seq=%u

en: From %s:
uk: Від %s:

en: From %s: icmp_seq=%u
uk: З %s: icmp_seq=%u

en: Home Agent Address Discovery Reply message
uk: Повідомлення відповіді щодо виявлення адреси домашнього агента

en: Home Agent Address Discovery Request Message
uk: Повідомлення запиту щодо виявлення адреси домашнього агента

en: Hop limit
uk: Обмеження перестрибувань

en: IDN encoding error: %s
uk: Помилка кодування IDN: %s

en: Information Reply
uk: Відповідь щодо відомостей

en: Information Request
uk: Запит щодо відомостей

en: Interface "%s" is down
uk: Інтерфейс «%s» від'єднано

en: Interface "%s" is not ARPable
uk: Інтерфейс «%s» є непридатним для аналізу ARP

en: Interface "%s" is not ARPable (no ll address)
uk: Інтерфейс «%s» є непридатним для аналізу ARP (немає адреси ll)

en: MLD Query
uk: Запит MLD

en: MLD Reduction
uk: Спрощення MLD

en: MLD Report
uk: Звіт MLD

en: Membership Query
uk: Запит щодо членства

en: Membership Reduction
uk: Спрощення членства

en: Membership Report
uk: Звіт щодо членства

en: Mobile Prefix Solicitation Advertisement
uk: Оголошення прохання щодо мобільного префікса

en: Mobile Prefix Solicitation Message
uk: Повідомлення прохання щодо мобільного префікса

en: Multicast Listener Report packet
uk: Пакунок звіту засобу очікування на дані односпрямованої трансляції

en: NET ERROR
uk: ПОМИЛКА МЕРЕЖІ

en: Neighbor Advertisement
uk: Оголошення сусідства

en: Neighbor Query
uk: Запит щодо сусідства

en: Neighbor Reply
uk: Відповідь щодо сусідства

en: Neighbor Solicitation
uk: Прохання щодо сусідства

en: No route
uk: Немає маршруту

en: OUT-OF-RANGE
uk: ПОЗА-ДІАПАЗОНОМ

en: Only one -4 or -6 option may be specified
uk: Можна вказувати лише один із параметрів — -4 або -6

en: Overflow %d hops
uk: Переповнення %d перестрибувань

en: PATTERN: 0x
uk: ВЗІРЕЦЬ: 0x

en: PING %s (%s)
uk: ЛУНА-ІМПУЛЬС %s (%s)

en: Packet Too Big
uk: Надто великий пакунок

en: Packet filtered
uk: Пакет відфільтровано

en: Packet too big: mtu=%u
uk: Надто великий пакет: mtu=%u

en: Parameter Problem
uk: Проблема з параметрами

en: Parameter problem:
uk: Проблема з параметрами:

en: Parameter problem: pointer = %u
uk: Проблема із параметрами: вказівник = %u

en: Port unreachable
uk: Недосяжний порт

en: Precedence Cutoff
uk: Обрізання першості

en: Precedence Violation
uk: Порушення першості

en: Qtype conflict
uk: Конфлікт Qtype

en: Received %d response(s)
uk: Отримано %d відповідей

en: Redirect
uk: Переспрямування

en: Redirect Host
uk: Переспрямовування вузла

en: Redirect Network
uk: Переспрямовування мережі

en: Redirect Type of Service and Host
uk: Тип переспрямовування служби і вузла

en: Redirect Type of Service and Network
uk: Тип переспрямовування служби і мережі

en: Redirect, Bad Code: %d
uk: Переспрямовування, помилковий код: %d

en: Router Advertisement
uk: Оголошення маршруту

en: Router Solicitation
uk: Прохання щодо маршруту

en: Sent %d probes (%d broadcast(s))
uk: Надіслано %d зондувань (%d трансляцій)

en: Source Host Isolated
uk: Ізольований вузол джерела

en: Source Quench
uk: Обрив зв'язку з джерелом

en: Source Route Failed
uk: Помилка маршрутизації до джерела

en: Subject type conflict
uk: Конфлікти типів теми

en: Suitable device could not be determined. Please, use option -I.
uk: не вдалося визначити відповідний пристрій. Будь ласка, скористайтеся параметром -I.

en: Time Exceeded in Transit
uk: Перевищено час при переході

en: Time exceeded, Bad Code: %d
uk: Перевищено обмеження за часом, помилковий код: %d

en: Time exceeded:
uk: Перевищено час:

en: Time to live exceeded
uk: Перевищено граничний час існування

en: Timestamp
uk: Часова позначка

en: Timestamp Reply
uk: Відповідь щодо часової позначки

en: Unicast
uk: Односпрямована трансляція

en: Unknown code %d
uk: Невідомий код %d

en: Unknown header
uk: Невідомий заголовок

en: Unknown option
uk: Невідомий параметр

en: Unrecorded hops: %d
uk: Незаписаних перестрибувань: %d

note: point to options
en: Vr HL TOS  Len   ID Flg  off TTL Pro  cks      Src      Dst Data
uk: Vr HL TOS  Дов   Ід Пра  off TTL Про  cks      Дже      При Дані

en: WARNING: failed to install socket filter
uk: Попередження: не вдалося встановити фільтрування сокетів

en: WARNING: interface is ignored
uk: Попередження: інтерфейс проігноровано

en: WARNING: pinging broadcast address
uk: УВАГА: перевірка луна-імпульсом адреси трансляції

en: WARNING: probably, rcvbuf is not enough to hold preload
uk: Попередження: ймовірно, rcvbuf недостатньо для зберігання попереднього завантаження

en: WARNING: setsockopt(ICMP_FILTER)
uk: Попередження: setsockopt(ICMP_FILTER)

en: WARNING: setsockopt(IP_RECVTTL)
uk: Попередження: setsockopt(IP_RECVTTL)

en: WARNING: setsockopt(IP_RETOPTS)
uk: Попередження: setsockopt(IP_RETOPTS)

en: WARNING: setsockopt(SO_DONTROUTE)
uk: Попередження: setsockopt(SO_DONTROUTE)

en: WARNING: using default broadcast address.
uk: Попередження: використовуємо типову адресу трансляції.

en: WARNING: your kernel is veeery old. No problems.
uk: Попередження: ваше ядро є надто застарілим. Немає проблем.

note: Do not exit, old kernels do not support mark.
en: Warning: Failed to set mark: %d
uk: Попередження: не вдалося встановити позначку: %d

en: Warning: no SO_TIMESTAMP support, falling back to SIOCGSTAMP
uk: Попередження: немає підтримки SO_TIMESTAMP, повертаємося до резервного SIOCGSTAMP

en: Warning: source address might be selected on device other than: %s
uk: Попередження: адресу джерела могло бути вибрано на пристрої, відмінному від %s

en: Warning: time of day goes back (%ldus), taking countermeasures
uk: Попередження: відставання часу дня (%ldмкс), вживаємо контрзаходів

en: Wrong header field
uk: Помилкове поле заголовка

en: Wrong timestamp %d
uk: Помилкова часова позначка %d

en: [LOCALHOST]
uk: [ЛОКАЛЬНИЙ_ВУЗОЛ]

en: asymm %2d
uk: асим %2d

en: at %u
uk: у %u

en: back %d
uk: назад %d

en: bad TOS value: %s
uk: помилкове значення TOS: %s

en: bad linger time
uk: помилковий час затягування

en: bad linger time: %s
uk: помилковий час затягування: %s

en: bad timing interval
uk: помилковий часовий інтервал

en: bad timing interval: %s
uk: помилковий часовий інтервал: %s

en: bad value for flowinfo: %s
uk: помилкове значення flowinfo: %s

en: broadcast ping does not fragment
uk: луна-імпульс трансляції не фрагментується

en: broadcast ping with too short interval: %d
uk: луна-імпульс трансляції із надто коротким інтервалом: %d

en: can't disable multicast loopback
uk: неможливо вимкнути зворотну петлю неспрямованої трансляції

en: can't receive hop limit
uk: не вдалося отримати обмеження перестрибувань

en: can't send flowinfo
uk: не вдалося надіслати відомості щодо потоку

en: can't set flowlabel
uk: не вдалося встановити мітку потоку

en: can't set multicast hop limit
uk: Не вдалося встановити обмеження перестрибувань неспрямованої трансляції

en: can't set unicast hop limit
uk: Не вдалося встановити обмеження перестрибувань односпрямованої трансляції

en: cannot copy: %s
uk: не вдалося скопіювати: %s

en: cannot disable multicast loopback
uk: неможливо вимкнути зворотну петлю неспрямованої трансляції

en: cannot flood; minimal interval allowed for user is %dms
uk: неможливо переповнити; мінімальний дозволений для користувача інтервал дорівнює %dмс

en: cannot set broadcasting
uk: не вдалося встановити трансляцію

en: cannot set multicast time-to-live
uk: не вдалося встановити граничний час існування неспрямованої трансляції

en: cannot set preload to value greater than 3: %d
uk: неможливо встановити для попереднього завантаження значення, що перевищує 3: %d

en: cannot set unicast time-to-live
uk: не вдалося встановити граничний час існування односпрямованої трансляції

en: code %d
uk: код %d

en: code %d
uk: код %d

en: dn_comp() returned too long result
uk: dn_comp() повернуто надто довгий результат

en: flow labels are not supported
uk: підтримки міток потоку не передбачено

en: flow value is greater than 20 bits: %s
uk: значення потоку перевищує найбільше 20-бітове значення: %s

en: flowinfo is not supported
uk: підтримки відомостей щодо потоку не передбачено

en: for
uk: для

en: for %s
uk: для %s

en: from %s %s
uk: з %s %s

en: from %s %s:
uk: з %s %s:

en: gatifaddrs failed
uk: помилка gatifaddrs

en: hops %d
uk: перестрибувань %d

en: illegal preload and/or interval: %d
uk: некоректне попереднє завантаження і/або інтервал: %d

en: inappropriate subject name: %s
uk: неприйнятна назва призначення: %s

en: invalid -M argument: %s
uk: некоректний аргумент -M: %s

en: invalid argument
uk: некоректний аргумент

en: invalid source address: %s
uk: некоректна адреса джерела: %s

en: invalid timestamp type: %s
uk: некоректний тип часової позначки: %s

en: local error
uk: локальна помилка

en: local error: %s
uk: локальна помилка: %s

en: local error: message too long, mtu: %u
uk: локальна помилка: надто велике повідомлення, mtu: %u

en: local error: message too long, mtu=%u
uk: локальна помилка: надто велике повідомлення, mtu=%u

en: measure: unknown failure
uk: вимірювання: невідома помилка

en: memory allocation failed
uk: не вдалося отримати місце у пам'яті

en: multicast ping does not fragment
uk: луна-імпульс односпрямованої трансляції не фрагментується

en: multicast ping with too short interval: %d
uk: луна-імпульс односпрямованої трансляції із надто коротким інтервалом: %d

en: no answer yet for icmp_seq=%lu
uk: відповідь для icmp_seq=%lu ще не отримано

en: no info
uk: немає даних

en: no source address in not-DAD mode
uk: немає адреси джерела у режимі без DAD

en: only one -4 or -6 option may be specified
uk: можна вказувати лише один із параметрів — -4 або -6

en: only one of -T or -R may be used
uk: можна вказувати лише один із параметрів — -T або -R

en: option argument contains garbage: %s
uk: аргумент параметра містить зайві дані: %s

en: packet too short (%d bytes) from %s
uk: пакет є надто коротким (%d байтів), отримано з %s

en: packet too short: %d bytes
uk: надто короткий пакет: %d байтів

en: patterns must be specified as hex digits: %s
uk: взірці слід вказувати у форматі шістнадцяткових цифр: %s

en: ping -6 -N <nodeinfo opt>
    Help:
      help
    Query:
      name
      ipv6
      ipv6-all
      ipv6-compatible
      ipv6-global
      ipv6-linklocal
      ipv6-sitelocal
      ipv4
      ipv4-all
    Subject:
      subject-ipv6=addr
      subject-ipv4=addr
      subject-name=name
      subject-fqdn=name
uk: ping -6 -N <параметри nodeinfo>
    Довідка:
      help
    Запит:
      name
      ipv6
      ipv6-all
      ipv6-compatible
      ipv6-global
      ipv6-linklocal
      ipv6-sitelocal
      ipv4
      ipv4-all
    Призначення:
      subject-ipv6=адреса
      subject-ipv4=адреса
      subject-name=назва
      subject-fqdn=назва

en: pktlen must be within: %d < value <= %d
uk: pktlen має задовольняти таку нерівністю: %d < значення <= %d

en: reached
uk: досягнуто

en: reply
uk: відповідь

en: request
uk: запит

en: rtt min/avg/max/mdev = %ld.%03ld/%lu.%03ld/%ld.%03ld/%ld.%03ld ms
uk: rtt мін/сер/макс/mdev = %ld.%03ld/%lu.%03ld/%ld.%03ld/%ld.%03ld мс

en: scope discrepancy among the nodes
uk: невідповідність областей між вузлами

note: checksum should be enabled by default and setting this * option might fail anyway.
en: setsockopt(RAW_CHECKSUM) failed - try to continue
uk: Помилка setsockopt(RAW_CHECKSUM) — намагаємося продовжити

note: * checksum should be enabled by default and setting this * option might fail anyway.
en: setsockopt(RAW_CHECKSUM) failed - try to continue.
uk: Помилка setsockopt(RAW_CHECKSUM) — намагаємося продовжити.

en: the decimal value of TOS bits must be in range 0-255: %d
uk: десяткове значення бітів TOS має належати до діапазону від 0 до 255: %d

en: this will become fatal error in the future
uk: у майбутніх версіях це вважатиметься критичною помилкою

en: too long scope name
uk: надто довга назва області

en: traceroute to %s (%s)
uk: трасування маршруту до %s (%s)

en: traceroute: wrote %s %d chars, ret=%d
uk: трасування маршруту: записано %s %d символів, повернуто=%d

en: traffic class is not supported
uk: підтримки класів передавання даних не передбачено

en: unknown addr %s
uk: невідома адреса %s

en: unknown icmp type: %u
uk: невідомий тип icmp: %u

en: unknown iface: %s
uk: невідомий інтерфейс: %s

en: unknown interface
uk: невідомий інтерфейс

en: unknown protocol family: %d
uk: невідоме сімейство протоколів: %d

en: wait must be >1 sec
uk: очікування має перевищувати 1 секунду

en: warning: QOS sockopts
uk: попередження: sockopts QOS

en: wrong timestamps
uk: помилкові часові позначки
