hello-c-gnome3 0.20-rc1 - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
sv: <big>Hej världen!</big>
    Detta program kör som process nummer <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
sv: <big><u>Detta är en annan text</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
sv: <big><i>Detta är ytterligare en annan text</i></big>

en: Hello
sv: Hej

en: Hello, world!
sv: Hej världen!

en: Example Application
sv: Exempelprogram

en: Update text
sv: Uppdatera text

en: Use XML markup
sv: Använd XML-märkning

en: Whether to use XML markup in the text.
sv: Huruvida XML-märkning skall användas i texten.
