gettext-examples 0.19.4.73 - en to ky translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
ky: Салам дүйнө!

en: This program is running as process number %d.
ky: Бул программа %d процесс номери катары иштеп жатат.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
ky: <big>Салам дүйнө!</big>
    Бул программа <b>%d</b> процесс номери катары иштеп жатат.

en: <big><u>This is another text</u></big>
ky: <big><u>Дагы бир текст</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
ky: <big><i>Жана дагы бир текст</i></big>

en: Hello
ky: Салам

en: Example Application
ky: Мисал программа

en: Update text
ky: Текстти жаңылоо

en: Use XML markup
ky: XML белгени колдонуу

en: Whether to use XML markup in the text.
ky: Текст ичинле XML белги эсепке алынсынбы.

en: This program is running as process number %1.
ky: Бул программа %1 процесс номери катары иштеп жатат.

en: Hello example
ky: Салам мисалы

en: Hello world example
ky: Салам дүйнө мисалы

en: This program is running as process number $pid.
ky: Бул программа $pid процесс номери катары иштеп жатат.

en: This program is running as process number %(pid)d.
ky: Бул программа %(pid)d процесс номери катары иштеп жатат.

en: This program is running as process number ~D.
ky: Бул программа ~D процесс номери катары иштеп жатат.

en: This program is running as process number {0}.
ky: Бул программа {0} процесс номери катары иштеп жатат.

en: This program is running as process number {pid}.
ky: Бул программа {pid} процесс номери катары иштеп жатат.
